Ēdiens

Aksels Bruks

5. septembris – 16. septembris, 2017

Mākslinieks Aksels Bruks dzīvo un strādā Rīgā, ir studējis Latvijas Mākslas akadēmijas vizuālās komunikācijas apakšnozarē un līdz šim darbojies mākslinieku sabiedrības “GolfClayderman” sastāvā. "Ēdiens" ir mākslinieka pirmā personālizstāde. "Cilvēki mīl labu mistēriju. Atklāties ir grūti, tādēļ ēdiens tiek pasniegts uz šķīvjiem.” Aksels Bruks
Aksela darbiem piemīt skaistums, kas nošķīries no dekoratīvā skaistuma. Tie rada iespaidu, ka uz to virsmas nav redzams viss, un redzamais ir tikai piemērs kopumam.
“Viesi vienmēr ir laipni aicināti. Pelmeņi smaržo, gurķu aromāts un melnā paprika patīkami satrauc. Izslāpušos veldzē vēsa citronu limonāde. Telefons ir izslēgts, fonā pret formālajiem traukiem šķind ēdamrīki, ēdiens tiek notiesāts.
Bagātīgs un pilns ar labumiem. Grūti aprakstīt. Lūdzu, nogaršo, šeit ir daudz labu ēdienu. Tiek piedāvāti balināti milti, arī gastronomijas feinschmecker.
Viesi var izbaudīt patīkamu atmosfēru un sirsnību.” Aksels BruksAicinām ikvienu ierasties un izbaudīt! Izstāde apskatāma no 05.09 – 16.09