BREKTE666TATTOO

Kristians Brekte

26. aprīlis – 26. maijs, 2018

Sākot ar 26. aprīli, mēneša garumā galerijas “Bastejs” telpās darbosies Kristiana Brektes tetovēšanas salons “BREKTE666TATTOO”.
Izstāžu telpu pārvēršot par salona repliku un to piepildot ar gleznojumiem, fotogrāfijām un skulptūrām, kas iekļaujas klasiskai tetovēšanas studijai tuvā interjerā, pats mākslinieks ieņems tetovētāja lomu. Jebkuram apmeklētājam pēc pieraksta tiks sniegta iespēja iegūt Brektes izpildītu tetovējumu ar savu asinsgrupu.
Vēsturiski simbols gotiskā rakstā kreisās rokas iekšpusē ticis plaši pielietots kara apstākļos pagājušā gadsimta pirmajā pusē un šajā gadījumā izvēlēts ilustrējot sākontnējo tetovējumu būtību, kas līdzīgi kā graffiti uz ēku fasādēm, kalpo kā saziņas līdzeklis ar apkārtējo vidi un līdzcilvēkiem.
Atskatoties uz laikiem, kad caur iegriestām vai ietetovētām zīmēm sazinājās kā cilšu, tā cietuma grupējumu starpā, šobrīd šis rituāls drīzāk vēstī par cilvēka personību, un viņa refleksijām par to, kas viņš ir, nevis kas viņu definē. Tetovēšana, līdz ar tās pieejamību un sabiedrības attieksmes maiņu, kļuvis par daļu no popkultūras un par ierastu ikdienas sastāvdaļu, kuru, tāpat kā modi, diktē trendi.
Lai pieteiktos uz tetovēšanas seansu, rakstīt [email protected] (pakalpojums pieejams bez maksas jebkuram pilngadību sasniegušam interesentam).